kampanya-kk

KAMPANYA ŞARTLARI:

BALCONHI VISTA EKO ve BALCONHI SQUARE

Kampanya fiyatları, örnek teşkil etmesi amacıyla, En:3000 mm genişliğinde, Yükseklik: 2000 m. Boyunda, (1 adet Menteşeli kanat + 4 adet kayar olmak üzere ) 5 kanatlı düz bir balkon için hesaplamıştır.
Profil rengi Satine Naturel (Eloksal) olarak, 8 mm Şeffaf Temperli cam için geçerli Fiyatlardır. Bronz Renkli Profil için; M2’de 15 TL, RAL Statik Boyalı Profiller için; M2’de 20 TL, Füme ve Mavi Cam için; M2’de 30 TL, Yeşil Cam için;M2’de 40 TL

BALCONHI TERMO ISICAMLI

Kampanya fiyatları, örnek teşkil etmesi amacıyla, En:3000 mm genişliğinde, Yükseklik: 2000 m. Boyunda, (1 adet Menteşeli kanat + 4 adet kayar olmak üzere ) 5 kanatlı düz bir balkon için hesaplamıştır.
Profil rengi Satine Naturel (Eloksal) olarak, 4 mm DC Temperl+22 mm Ara Boşluk+4 mm DC Temperli  cam kombinasyonu için geçerli Fiyatlardır. Bronz Renkli Profil için; M2’de 20 TL, RAL Statik Boyalı Profiller için; M2’de 25 TL, Diğer cam kombinasyonları için günün şartlarına uygun olarak fiyatlandırma yapılacaktır.

BALCONHI MASTERSLIDE

Kampanya fiyatları, örnek teşkil etmesi amacıyla, En:4000 mm genişliğinde, Yükseklik: 2000 m. Boyunda, (2 adet Kilit kollu kanat + 2 adet kayar olmak üzere ) 4 kanatlı düz bir balkon için hesaplamıştır.
Profil rengi Satine Naturel (Eloksal) olarak, 4 mm DC Temperl+11 mm Ara Boşluk+4 mm DC Temperli  cam kombinasyonu için geçerli Fiyatlardır. Bronz Renkli Profil için; M2’de 20 TL, RAL Statik Boyalı Profiller için; M2’de 25 TL, Diğer cam kombinasyonları için günün şartlarına uygun olarak fiyatlandırma yapılacaktır.

Yaptığımız İşler

pamukkale
cankurtaran
denizli1
denizli
alaçatı
bodrum
çeşme
datça

Müşteri Yorumları

Yayladaki yazlığıma kullanışlı ve yalıtımı iyi olan cam balkon sistemi yaptırmayı düşündüğümde Denizli Cam Balkon ile iletişime geçtim. Gelip yerinde ölçtüler ve yanlarında uygulayacakları cam sistemi getirdiler. Albert Genau slideMaster ürünü ile geniş ve uzun kanatlarla seri çalışan ve yalıtımı iyi olan konfor cam ile terasımı kapattılar. Güzel işçilik ve zamanında teslimle on numara iş çıkarttılar. Denizli Cam Balkon'a Teşekkür ediyorum.

S.Çelikbaş
S.Çelikbaş

Evimin girişine motorlu cam kapı ve arka tarafdaki verandayı cam ile kapatacağım zamanlarda tanıştım Denizli Cam Balkon ile. Telefonla irtibata geçerek işyerlerini ziyaret ettim ve bütün sorularıma cevaplar buldum. Uygulayacakları sistemleri işyerlerinde deneyerek ve test ederek aklımdaki sorulara cevaplar buldum. Kısa sürede tamda istediğim gibi sistemi zamanında montajını yaptılar. şimdi sorunsuz bir şekilde kullanıyoruz. Kendilerine teşşekür ederim.

A.Demiroğlu
A.Demiroğlu