ALÜMİNYUM DOĞRAMA

Marka Bağımsız Alüminyum Doğrama Ürünleri İle Yüksek Kaliteli Alüminyum, Pencere, Kapı Ve Cephe Sistemlerinin Tasarım, Konfor, Güvenlik Ve Enerji Tasarrufu Bakımından En Yüksek Talepleri Karşılayacak Üretimini Ve Montajını Sizin İçin Yaparız.

Denizli Cam Balkon Tasarım, Konfor Ve Güvenlik Bakımından En Üst Seviyedeki Talepleri Karşılayan Ve Enerji Tasarrufu Konusunda Ölçütler Belirleyen Yenilikçi Pencereler, Kapılar Ve Cephe Sistemleri Sunar.

Alüminyum, Yenilikçi. Güvenli. Uzun Ömürlü. İster Isı Yalıtımı, İster Hırsızlığa Karşı Koruma, İster Ses Yalıtımı Olsun , Pencerelerimiz Kişisel İhtiyaçlarınıza Uyum Sağlar Ve Evleri Sıcak Mutlu Yuvaya Dönüştürür.

Bina Giriş Kapıları, Sürme Kapılar, Pencereler, Kış Bahçeleri, Villa Kapıları Ve Kış Bahçeleri Konularında Eğitimli Ve Tecrübeli Elamanlarıyla Her Zaman Yanınızdayız.

Alüminyum doğrama kapı pencere
Alüminyum doğrama kapı pencere
Alüminyum doğrama kapı pencere
Alüminyum doğrama kapı pencere

ALDOKS SERİSİ ALÜMİNYUM

Aldoks Serisi Alüminyum Doğramalar Kapı, Pencere, Pivot Ve Vitrin Doğramaları İmalatında Kullanılan İzolasyonsuz Alüminyum Doğrama Serisidir. Diğer Alternatif Alüminyum Serilerine Kıyasla Daha Ekonomik Olan Aldoks Alüminyum Serisi, Kullanıcı İçin Avantaj Sağlamaktadır. İmalat Süresinin Kısalığı, Kullanımı Ve Uygulamasının Pratik Olması Açısından Tercih Edilmektedir.

Aldoks Serisi Alüminyum, İş Yerleri Dış Cephe Kapatmalarında, Ofis Bölme İşlemlerinde, PVC Den Sonra En Çok Tercih Edilen Alüminyum Doğrama Serisidir. Aldoks Serisi Isı Yalıtımsız Seri Olduğu Gibi 3 Çeşit Genişlik Alternatifi Bulunur. Aldoks Serisi Doğramalar C60 Serisinden Farklı Olarak Tek Çıtalıdır. Cam Çıtaları Isı Cam Ve Lamine Cama Göre 2 Alternatifi Mevcuttur. Profil Et Kalınlığı 1,56 Mm Genelde Tercih Edilen Genişlik 45 Mm’dir.

C-60 ALÜMİNYUM SERİSİ

C-60 Alüminyum Doğrama, Kapı, Pencere Ve İş Yerlerinizde Aldoks Profil Sistemlerine Alternatif Olarak Uygulanabilecek Olan Isı Yalıtımı Olmayan Profil Türüdür. C-60 Alüminyum Doğramalar Farklı Cam Kesitlerinde Kullanılabilir. C-60 Aluminyum Doğramalar 60 Mm Derinliğe Sahiptir. C-60 Serisi Alüminyumlar Çift Yönlü Eksen Mekanizması Bulunması, Yüksek Binalarda Ya Da Büyük Hacim Pencere Gerektiren Yerlerde, Bina İçinden Olduğu Kadar, Bina Dışından da Cam Montajının Kolay Bir Şekilde Yapılmasına Olanak Sağlar.
Normal, Çift Eksen, Vasistas, Sürme-Vasistas, Dışa Açılım, Katlanır Veya Çarpma Açılım Seçenekleri Hem Yüz Tasarımı Öne Çıkan Özellikleridir. İç Ve Dış Cepheden Cam Montajı Yapılabildiğinden İleride Kırılabilecek Bir Camın Değişmesi, Tek Taraflı Çıtalı Doğramalara Göre Daha Avantajlıdır.

ISI YALITIMLI SÜRME

Isı Yalıtımlı Alüminyum Sürme Doğramalar Estetik ve teknik beklentilerinizin bir arada karşılandığı, geniş uygulama seçenekleri ile ısı yalıtımlı doğrama sistemleridir. Isı Yalıtımlı Alüminyum doğrama profilleri PVC yalıtım köprüsü yapılarak 3 odalı sistem haline getirilir. Isı Yalıtımlı Sürme Alüminyum Doğramalar EPDM cam fitilleri sayesinde maksimum hava ve su geçirimsizliği sağlar. Alüminyum Sürme Doğramalar büyük cam alanları oluşturarak, mekanın kullanımı üzerinde minimum etkiyle eve daha fazla doğal ışığın girmesini sağlar.

Sürme sistemlerinde kanatlar tek bir düzeyde çalıştığından içeri veya dışarı açılan kapı kanatları mevcut değildir. Kapalı durumda alüminyum sürme doğramalar mükemmel su geçirmezlik özellikleri sayesinde üst düzey ısıl ve ses yalıtımı sunar.

ISI YALITIMSIZ SÜRME

Yalıtımsız Alüminyum Sürme Doğrama Sistemleri Estetik Ve Teknik Beklentileriniz Bir Arada Karşılandığı, Isı Yalıtımsız Alüminyum Sürme Doğrama Sistemleridir. Yalıtımsız Alüminyum Sürme Doğramalara 20 İle 24 Mm Isıcam Takılabilir. Ayarlanabilir Makaraları Çalışma Kolaylığı Sağlar. Alternatifli Kasa Profili Seçeneği Mevcuttur.

Alüminyum Sürme Doğramalar Büyük Cam Alanları Oluşturarak, Mekanın Kullanımı Üzerinde Minimum Etkiyle Eve Daha Fazla Doğal Işığın Girmesini Sağlar.

Sürme Sistemlerinde Kanatlar Tek Bir Düzeyde Çalıştığından İçeri Veya Dışarı Açılan Kapı Kanatları Mevcut Değildir. Kapalı Durumda Alüminyum Sürme Doğramalar Mükemmel Su Geçirmezlik Özellikleri Sayesinde Üst Düzey Isıl Ve Ses Yalıtımı Sunar.

Google Arama Kelimeleri:

Alüminyum Doğrama, Denizli Alüminyum Doğrama, Alüminyum doğrama fiyatları, Dükkan alüminyum doğrama fiyatları, Alüminyum doğrama pencere, Alüminyum doğrama kapı, Isıcamlı alüminyum doğrama, Alüminyum doğrama Denizli, alüminyum doğrama m2 fiyatları