farkli ihtiyaclara doğru çözümlr
denizli-cam-balkon-montaj-hizmetleri

``EVİNİZİN FARKLI İHTİYAÇLARINA, DOĞRU ÇÖZÜMLER``

2008 yılında başlayan ticari serüvenimizin altında 20 yıllık iş tecrübesi yatmaktadır. Kurulduğu günden bu yana  Açılır kapanır pergola sistemleri, Katlanır raylı tente, Açılır kapanır tavan sistemleri, Katlanır-Sürme-Giyotin Cam Balkon Sistemleri, Kış Bahçesi, Balkon-Merdiven Korkuluğu konusunda tecrübeli ve eğitimli teknik elemanlarıyla üretim, montaj ve servis hizmetleri vermektedir.

Mutluluklarını herşeyden üstün tuttuğumuz, ihtiyaçlarını önemsediğimiz, büyük önceliğimiz olan müşterilerimize tecrübeli teknik kadro ile Dünya standartlarında hizmet vermek vizyonuyla çalışan Denizli Cam Balkon sizleri de müşterileri arasında görmekten mutluluk duyacaktır.

NELER YAPARIZ?

  • Katlanır Cam Balkon Sistemleri
  • Sürgülü Cam Balkon Sistemleri
  • Giyotin Cam Balkon Sistemleri
  • Balkon-Merdiven Korkuluğu
  • Sineklik
  • Kış Bahçesi
  • Açılır kapanır pergola sistemleri
  • Katlanır raylı tente
  • Cam tavan sistemleri

üretim, montaj ve servis hizmetleri

TESİSLERİMİZ

denizli cam balkon

Ana Depo

Depo ve Üretim Sahamız

Tedarikçilerden temin edilen hammadde ve yarı mamül ürünlerimiz her zaman depomuzda bulunur. Stok yönetimi ve kontrolü için Ticari otomasyon ile kontrol altında tutularak müşterilerimize kesintisiz ve hızlı ve zamanında ürün ve hizmet sunulmaktadır.

denizli cam balkon

Showroom

Ürün ve Uygulamalarımız

Ürünlerimiz hakkında geniş bilgi alabileceğiniz, ürünlerimizi test edebileceğiniz showroom’a bekleriz. Burada Katlanır cam balkon, Sürme sistem cam balkon, Giyotin Cam Balkon, Sineklik, Korkuluk gibi ürünlerimizi görebilir ve teknik bilgi alabilirsiniz.

denizli cam balkon cnc

CNC üretim

Tam ölçüsünde

Doğru sistemin teslimi tecrübeli elemanlarımızca doğru ölçü almayla ve kaliteli ürünle başlar. Ölçülendirilen projesi hazırlanan sistem tecrübeli ve dinamik personelimizce planlanan günde montajı yapılır. Bütün aşamalar elemanlarımızca ve yöneticiler ile bilgisayar ortamında gözletlenir ve  takibi yapılır.

Tamir-Bakım-Servis

En hızlı en iddalı

Üretimi yapılan ürünlerimiz için bütün imkanlarımızı sarf ederek en hızlı montaj ve servisi planlı şekilde tam söz verdiğimiz zaman da yerine getiririz.İddalıyız çünkü montaj ve servis hizmetlerini planlı şekilde yeterli personel ile yerine getiriyoruz.%100 müşteri memnuniyeti için Denizli Cam Balkon.