KIŞ BAHÇESİ | CAM TAVAN | PERGOLA

Hem Isı Tasarrufu Hem de Estetik Çözümler Sağlayan Keyifli Bir Kış Bahçesi İçin, Kişiye ve Mekana Özgün Çözümler Sunmaktayız. Kış bahçeleri yaşam alanlarını genişletir ve bahçeyi bir bakıma evin içine getirir. Kış bahçelerimiz, enerji maliyetlerinin düşük ve yaşam konforunun yüksek olması için ideal ısı yalıtımı ve akılcı konstrüksiyonlar sunar.
Kış aylarında soğuk ve karlı havalarda sıcak çay veya kahvenizi oda sıcaklığında yudumlama zevkini size kış bahçesi verecektir. Sürme katlanır camlı yada giyotin sistemli cam balkonla etrafı kapatılmış kış bahçesi modeli, evinize ayrı bir hava katacaktır.

Çatısında çalışma veya dinlenme alanı yaratmak isteyen kişilerin sıklıkla tercih ettiği şeffaf çatı kaplama uygulaması ile aydınlık, enerji tasarrufu sağlanabilen, güneşin faydalı ışıklarından yararlanabileceğiniz dinlenme ve depolama alanları yaratabileceğiniz gibi, çatısında yada bahçesinde sera kurmak veya bitki yetiştirmek isteyen insanlar için de harika bir hobi alanı oluşturmak mümkündür.

Pergola-Kışbahçesi-Sundurma
Pergola-Kışbahçesi-Sundurma
Ahşap Kompozit pergola uygulama
Pergola-Kışbahçesi-Sundurma

CAM TAVAN

  • Tavan kapatmada 5+5 mm Lamine cam kullanılmaktadır.
  • Isıcamlı Tavan kapatma 6mm Temperli Şeffaf 16+4+4 mm Lamine cam kullanılmaktadır.
  • Kullanılan karkas profilleri 100×200 veya 100×150 kutu özel alüminyum profillerle yapılmaktadır.
  • Ön Taşıma profilleri kendinden oluklu Aluminyum profillerdir
  • Cam tutucu led ışıklandırma profilleri 437×580 isteğe bağlı olarak kullanılanılabilmektedir.
  • Sistemde taşıyıcı profiller (dikmeler) 450 cm`de bir yerleştirilir.
  • Derinlikte alttan uzun ölçülerdeki camlarda (2/3 bölmeli sistemde) T profili kullanılır.

BIO KLIMATİK PERGOLA

Hareketli / katlanabilir alüminyum güneş kırıcı panelleriyle güneş, yağmur gibi hava koşullarına karşı açık alanların kullanımına olanak sağlayan modern bio klimatik pergola ve tavan sistemidir.
Bio klimatik pergola sistemi, kumandalı motor sistemi sayesinde villa, kış bahçeleri, restaurant, kafeler, Teras katların üzerinin kapanmasında yalıtım, aydınlatma ve havalandırma kontrolü sağlar. Bio klimatik özelliği sayesinde doğal ortamın görselliği ve havalandırması korunurken gölgelendirme yardımı elde edilir.  Bio klimatik pergola sistemine, opsiyonel olarak güneş kırıcı panellere entegre edilmiş ışık şiddeti ayarlanabilir LED aydınlatma seçenekleriyle sunulur  .

 

PERGOLA MOTORLU TENTE

Pergola motorlu tente sistemleriyle, Özel tente kumaşı sayesinde Pergola motorlu tente sistemleri güneş, yağmur ve rüzgara karşı yüksek koruma sağlayarak; size bahçe, balkon, veranda, teras gibi açık alanlardan en iyi şekilde yararlanabilme imkanı sunar. Pergola motorlu tente sistemi, çevresine uygulanabilen sürme, giyotin ve katlanır cam kapama sistemleri ile bütünleştirilerek tam kapalı bir mekan haline dönüştürülebilir.

Pergola motorlu tente sistemi, özel gergi sistemi ile kolayca açılıp kapanabilen, otomasyonlu, raylı tente sistemi olarak tasarlanarak hayatınıza konfor katar. Müşteri isteklerine göre hazırlamış olduğu özel tente kumaşlı, açılır kapanır tavanlı motorlu pergola tente sistemlerindeki LED aydınlatma sayesinde gece ve gündüz farkını ortadan kaldırarak günün her vaktinde yaşanabilir mekanlar oluşturmaktadır.

Google Arama Kelimeleri:
Cam Çatı Teras, Cam Çatı Fiyat, Cam Çatı Fiyatları, Cam çatılar, Cam tavan, Cam Çatı m2 Fiyatları, Cam Çatı Modelleri, Pergola, Pergola Fiyatları, Pergola Tente, Pergole, Ahşap pergola modelleri, Pergola m2 Fiyatı, Pergola Motoru, Rolling roof, Bio Klimatik Tente