montaj

2008 yılında başlayan ticari serüvenimizin altında 20 yıllık iş tecrübesi yatmaktadır. Kurulduğu günden bu yana Katlanır-Sürme-Giyotin Cam Balkon Sistemleri, Kış Bahçesi, Balkon-Merdiven Korkuluğu konusunda tecrübeli ve eğitimli teknik elemanlarıyla üretim, montaj ve servis hizmetleri vermektedir.

Mutluluklarını herşeyden üstün tuttuğumuz, ihtiyaçlarını önemsediğimiz, büyük önceliğimiz olan müşterilerimize tecrübeli teknik kadro ile Avrupa standartlarında hizmet vermek vizyonuyla çalışan Denizli Cam Balkon sizleri de Dört Mevsim Balkon Keyfi yaşayan müşterileri arasında görmekten mutluluk duyacaktır.

Kişiye Özel Üretim Yapan Firmamızın Felsefesi  “İki ölç, bir biç”

ölçü alma iş emri formu

SATIŞ/ÜRETİM

 • Müşteriye cam balkon sistemleri hakkında ve kullanılacak malzeme hakkında bilgi verir showroom’a davet eder sitemleri görmesini ve test etmesini sağlarız.
 • Uygulama yapılacak yerin ölçüsünü dijital açı ölçer, lazer terazi yardımıyla  hassas şekilde alırız,
 • Balkona uygulanacak sistem modellerini müşteri beğenisine göre belirler sözleşme yaparız,
 • Balkona göre üretim iş emrini çıkartıp, cam temperleme işlemi için ölçülere göre camların siparişini verir ve alüminyum profil doğramayı alınan ölçülere göre keseriz,
 • Rayları ve cam yerleştirilecek kanat profillerini keser ve montaj deliklerini açarız,
 • Alüminyum profil ve kanatlar, tekerlekler, raylar ve kanatların katlanmasını sağlayan aparatları monte ederiz,
 • Temperlenmiş olarak gelen camları, kanatlara Nötr silikon yapıştırıcı yardımıyla sabitleriz, profilleri takınca camları diyagonal olarak tekrar ölçüp, sistemin dengeli üretildiğinden emin oluruz.
 • Cam ile kanat çerçevelerinin birleştiği yerleri şeffaf silikonla yapıştırırız.
 • İş yerinde üretim işlemleri tamamlanan sürme, katlanır balkon veya sabit ara bölme sistemlerini Montaja Hazır sistmler bölümüne alır v ambalajını yaparız.
olcu-montaj
denizli cam balkon üretim montaj takvimi

MONTAJ

 • Müşteri sistemleri montaja hazır halde ve ambalajlı şekilde hazır olduğunda, montaj ekibine görev tanımlarız.
 • Montaj için gerekli olacak takım ve gerekli yardımcı malzemelerin hazırlığını yaparız.
 • Müşteriye montaj tarihi takvime işaretlenir ve müşteriye montaj tarihini bilgi vererek kesinleştiririz.
 • Sürme, katlanır cam balkon veya ara bölme gibi ürünleri yerine lazer terazi yardımıyla monte ettikten sonra müşteriye eksiksiz olarak Montaj/Servis formuyla imza karşılığı teslim ederiz.
 • Montaj işleminden sonra çalışma yapılan alanının temizlik ve düzenini sağlar müşteriden teslim aldığımız şekilde bırakırız.
denizli cam balkon montaj

SERVİS HİZMETİ

Denizli Cam Balkon olarak, onarım ve tadilat işlerine profesyonel ve teknik anlamda yaklaşarak sorunları çözeriz.
Müşteriden gelen servis çağrısı CRM sistemine giriş yapılır. Sistemde otomatik servis kaydı oluşur ve sistem operatörü  servis günü ve saati belirleyerek, servis ekiplerinden birine görev olarak atama yapar.
Atama yapılan servis ekibi, CRM sisteminde yer alan bilgilere göre müşteriye bilgi vererek servise verilecek adrese doğru yola çıkar.
Elinde bulunan servis formu ile müşteri ile birlikte kararlaştırılan saatte müşterinin adresine giderek servise başlar.
Servis personeli öncelikle;
1-Onarılması gereken ürünün arıza tespitini yapar ve servis formuna detaylıca yazar,
2-Arızanın giderilmesi için gerekli parçaları belirler ve arızanın giderilebilmesi için gerekli olan yaklaşık servis süresini belirler ve müşteriyi bilgilendirir.
3-Müşteriye arıza hakkında bilgi verir, arızanın nereden kaynaklandığı ve sorunun nasıl çözüleceği hakkında bilgiyi verir.
4-Tesbiti yapılan arızanın tamirinin yapılması için müşteriden yazılı onay alır
5-Planlanan sürede servis  işlemleri bittikten sonra, servis yapılan ürünün testini yapar ve müşteriye test ettirerek ürünün düzgün çalışıp çalışmadığı ile ilgili onayı alır.
6-Sorunsuz  çalıştığına dair bilgi alındıktan sonra, servis formu müşteri ve tamiri yapan usta arasında imzalanarak, yapılan işlemleri firma güvencesi ve garanti kapsamına alır.
7-Müşteriden gelen servis formlarını arşivler ve müşteriden gelen servis çağrısı CRM sisteminde kapatılır.
Tamir işi ciddi ve alanında uzman olan kişiler tarafından yapılması sizlere zaman kazandırırken, ürününüzü uzun ömürlü kullanarak bütçenize ekonomi sağlamış olur.
denizli cam balkon crm
denizli cam balkon servis takip
denizli cam balkon garanti belgesi
denizli cam balkon üretim