OFİS ARA BÖLME SİSTEMLERİ

Büyük odaları birbirinden ayırıp kişilere ayrı ayrı  odalar yaratmak için alüminyum profil, ahşap yada cam kullanarak yapılan Ofis Bölme oluşturulması işleridir. Alüminyum sistemler diğer duvar sistemlerine göre daha sağlıklı ve hızlı bir üretime sahiptir.

Ofisleri dizayn dekore ederken en çok kullanılan sistemdir. Cam bölme sistemleri ofislerinizi standart görünümden daha modern görünüm kazandırarak kaliteli ofis yaratmanıza yardımcı ve verimliliği artıran sistemlerdir.

Cam bölme sistemleri gün ışığından yararlanmak için tasarlanmış düz cam ve renkli cam bölme modeli olmak üzere 2 bölüme ayrılmıştır, düz cam bölme sistemlerinde tek camlı şeffaf bir görüntü oluşurken renkli cam bölme sistemlerinde mavi yada yeşil renkli cam bölme sistemlerini kullanabilirsiniz dilerseniz film uygulama yaptırabilirsiniz. Plastik ve hiç bir kimyasal madde barındırmayan cam bölme sistemi klasik ofis bölme sistemleri gibi değil mimari bir yapı elemanıdır.

Sizlere ofislerde aydınlatma soğutma yada ısıtma soğutma gibi sorunlarınıza cevap verecek hızlı bir montaj süreci olan bir üründür.Cam bölmeler 8 mm ve 10 mm temperli emniyet camı (Lamine-Temperli – Rodajlı ) kalınlığı kullanır.

Ofis Ara Bölme
Ofis Ara Bölme
Ofis Ara Bölme
Ofis Ara Bölme
ofis-ara-bölme-banner

Ofis Bölme Sistemleri

Tam camlı ofis bölme sistemleri uygulandığı alanlarda çok yönlü bir fayda sağlar:
Şeffaf kullanımlarda görüş alanı rahatlığı sayesinde güven duygusu verir.Şık tasarımı ile kurumsal kimliğinize destek verir. Kontrol alanınızı genişletir. Kumlama tekniği ile dekoratif özellikler sunar.Doğal ışıktan daha fazla yararlanma imkanı sağladığından tasarruf özelliklidir.
Üst düzey ses ve ısı yalıtımı sayesinde çalışma veriminizi artırır. Modülerliği, zaman kaybı olmadan kullanım avantajı sağlar. Yer değişimi olursa kolayca sökülebilir ve yeni alana monte edilebilir. Ahşap malzeme seçenekleriyle özgün mekanlar yakalamanızı sağlar.Tam camlı duvar bölme dikey ve yatay alüminyum taşıyıcı profillerle uygulanabilir.

denizli-ofis-bolme-sistemleri

Tam Camlı Ofis Bölme

Tam Camlı Ofis Bölme Sistemleri genellikle koridor, Sekreterya ve galeriye bakan, ışık alma ihtiyacı fazla olan bölümlerde kullanılır. Bu modellerde yerden kapı yüksekliğine veya tavana kadar olan kısımlar camlı ve jaluzilidir.

Çalışma mekanlarının tasarımına göre ofis ara bölme sistemleri hızlı, ekonomik, sökülüp takılabilen, yatayda ve dikeyde taşıyıcı profilleri Alüminyum profillerden oluşan sistemdir. Jaluzili ofis bölme olan sistemde jaluzi iki camın arasında kalarak dış etkenlere karşı korunmuş olur. Cam yüzeyleri silinebilir. Çalışma mahalleri arasında ısı ve ses izolasyonu sağlar.
Ofis bölmeler hem fonksiyenellik sağlar, hem de yapınızın estetiğini arttırır. Bölme sistemine uygun olarak Laminant kaplı, amerikan panel, jaluzili ahşap, alüminyum ve cam kapı tercih edilebilir.

ofis_ara_bölme07

Yarım ve Ara Camlı Bölme

Yarım ve Ara Camlı Ofis Bölme Sistemleri genellikle masa ve koltukların dayandığı duvarlarda tercih edilir. Ofis ara bölme sisteminde yerden 85 veya 90 cm. dolu, kapı yüksekliğine veya tavana kadar camlı sistemlerdir.

Çalışma mekanlarının tasarımına göre hızlı, ekonomik, sökülüp takılabilen, yatayda ve dikeyde taşıyıcı profilleri Alüminyum profillerden oluşur. Jaluzili ofis ara bölmelerde jaluzi iki camın arasında kalarak dış etkenlere karşı korunmuş olur. Elektrik, bilgisayar, UPS, haberleşme kablo altyapısının sorunsuzca geçişine olanak sağlar. Panel ve cam yüzeyleri silinebilir. Ofis ara bölmelerde çalışma mahalleri arasında ısı ve ses izolasyonu sağlar,
Hem fonksiyenellik sağlar, hem de yapınızın estetiğini arttırır. Sisteme uygun olarak Laminant kaplı , amerikan panel, jaluzili ahşap, alüminyum ve cam kapı tercih edilebilir.

ofis_ara_bölme

Cam Cama Ofis Bölme

Alanını genişletmek isteyenlerin en iyi çözümü olan cam cama ofis bölme sistemleri sadece alan genişliği sağlamakla kalmayıp uygulandığı bölüme oldukça zengin bir görünüm de sağlar.
Ergonomik tasarımları sayesinde ferah bir alan oluşturulur. İstediğiniz alanın görünümünü yeniden yapılandırarak eşsiz, kalıcı, şık ve estetik çalışma alanı sağlamaktadır.
Cam cama ofis bölmeleri mevcut binaya artı bir yük eklemediği için oldukça tercih edilen bir ofis bölme sistemidir. Modern, kaliteli ve şık bir görünüm elde etmek ile birlikte bulunan iş yeri yetkililerinin çalışanları daha etkili şekilde görmelerine yardımcı olur.
Cam cama bölme sistemleri farklı tasarımları ve dekorasyona kattıkları etki ile ofisleri çok daha modern alanlara çevirme konusunda yardımcı olmaktadır.

Google Arama Kelimeleri:

Ofis Bölme Sistemleri | Ara Bölme | Cam Ofis| Cam Ara Bölme | Ara Bölme Sisemleri | Ara Bölme Duvar| ara bölme seperatör | Dekoratif oda Bölme| ra Bölme Vitrin Sistemleri | sürme cam balkon sistemleri | sürme cam sistemleri | cam balkon sistemleri | Modüler Bölme Duvar | Alüminyum Bölme |