PANJUR

Evinizde ya da ofisinizde daha profesyonel bir hava yaratmak, Güneş ışıklarını engellemek, geceleri ışıkları yanan evinizin ya da ofisinizin dışarıdan gözlenmesinin önüne geçmek, Ev yada ofisinizin güvenliğini artırmak gibi çeşitli amaçlar için kullanmayı tercih edebileceğiniz en iyi çözümler arasında panjur sistemleri gelmektedir.Panjurlar uzaktan kumandalı, manuel, motorlu ve grup kontrol sistemli kullanım imkanı sunan seçenekleri bulunmaktadır.

KEPENK

Otomatik kepenk sistemleri iş merkezleri, mağaza girişleri, fabrikalar ve bina girişlerinde kullanılan sarmal kepenk sistemleridir. Güvenlik önlemlerinin en başında otomatik kepenk sistemleri gelmektedir. Alüminyum kepenkler poliüretan dolgulu ve ekstrüze (içi boş çift cidarlı) paletlerden imal edilmektedir. Kepenk sistemlerinde uzaktan kumandalı motorlarlar ile sisteme hareket verilmektedir. Kepenk sistemlerinde istenildiği taktirde UPS (güç kaynağı) sistemleri takılabilmektedir. Kepenk sistemlerini askı kilitler sayesinde alttan kaldırılarak açılması mümkün değildir.

GARAJ KAPISI

Garaj kapısı sistemleri müstakil konutların kapalı garajlarına, apartman, site türü binaların kapalı otopark girişlerine uygulanmaktadır. Garaj kapıları kullanım amaçlarına uygun olarak uzaktan kumandası, işlevselliği ve dayanıklılığı ile konforunuzu arttırır.

denizli-otomatik-panjur
denizli-otomatik-panjur-monoblok
panjur-kepenk-garaj kapısı
panjur-kepenk-garaj kapısı
distan takmalı panjur

DIŞTAN TAKMALI PANJUR

Dıştan Takmalı Panjur Mevcut kapı ve pencerelere sonradan monte edilebilen panjur sistemidir. Panjur kutuları isteğe bağlı oval ve kare olarak iki çeşittir.
Dıştan Takmalı Panjurlar Akıllı ev otomasyon sistemlerine son derece uyumlu bir yapıya sahiptir uzaktan kumandalı, butonlu, manuel ve gurup kontrol sistemli olarak kullanılabilir özelliklere sahip seçenekler içermektedir.
Dıştan Takmalı Panjur kutu boyutları 1500 milimetre, 165 milimetre, 180 milimetre, 205 milimetre ve 250 milimetre boyutlardadır. Bu panjur seçeneklerini dilediğiniz Ahşap ve RAL renklere boyatabilme imkânına sahiptir.
Dıştan Takmalı Panjur sistemlerinde manuel, butonlu, uzaktan kumandalı ve grup kontrol sistemli kullanım olanakları mevcuttur.

OTOMATİK ÇELİK KEPENK

Modern teknolojinin en son örneği olan çelik kepenk sistemleri çağdaş tasarımı ile beklentinin üzerinde talep karşılamakta birinci sıradaki yerini koruyor. Güvenlik ihtiyacını karşılamasının yanı sıra, estetik dizaynı ile de önerilen ve sıklıkla tercih edilen sistemlerin en başındadır.

Çelik kepenk sistemleri iş merkezlerinde, mağaza girişlerinde, fabrikalarda, bina girişlerinde kullanılan sarmal kepenk sistemleridir. Kuyumcu, elektronik eşya, eczane, banka vb. iş yerlerinde kötü zihniyetli kişileri caydırmak ve güvenliği üst düzeyde tutmak için tercih edilen ve önerilen sistemlerdir. Çelik Kepenk Sistemlerinin binaların dış cephesine kattığı estetik cazibe her dönemde vazgeçilmez olmasına neden olmuştur. Hem görsel açıdan hem de işlevsel olması nedeniyle Otomatik Kepenk Sistemleri günümüz yaşantısında tüketicilere lüksü ve konforu bir arada sunmaktadır.

otomatik celik kepenk
panjur-kepenk-garaj kapısı

SEKSİYONEL GARAJ KAPILARI

Seksiyonel kapılar, açıklık ve binanın yapısına uygun olarak farklı model ve geniş ölçü yelpazesi, farklı renk ve model seçenekleri ile rahat çözüm üreten kapılardır.Fabrika, depo, iş hanı girişleri, kapalı otopark girişleri vb. yerlerde geniş açıklıkların güvenli ve hızlı bir şekilde açılıp kapanmasını sağlayan en uygun çözüm seksiyonel kapılardır. Seksiyonel Kapılar, manüel veya motorlu olarak uygulanabilmektedir. Tavan yüksekliği ile kapı üst kolu arasındaki boşluğu en uygun şekilde kullanarak ray içerisinde kayarak çalışır.

Google arama Kelimeleri

panjur, Kepenk, Garaj kapısı, otomatik panjur, otomatik kepenk, otomatik garaj kapısı