ELİT KATLANIR CAM BALKON

Balconhi-Elit Katlanır Cam Balkon, Sistemleri Kullanıcısına Kolaylık Ve Konfor Sunmak Amacıyla Tasarlanmıştır.Görsellik Ve Fonksiyonellik Açısından Standart Cam Balkonlardan Farklı Olarak, Cam Balkon Sistemlerinde Ulaşılabilmiş En Üst Düzey Cam Balkon Yalıtımını Tüketicilere Sunuyor.
Özgün Tasarımı, Geliştirilmiş Patentli Aksesuarları İle Rüzgar, Yağmur, Kar, Tozdan Korur. Evinizin Balkonunu, Evin Kullanışlı Bir Odası, Yaşam Alanı Haline Getirir.
Balconhi-Elit Katlanır Cam Balkon, Sağladığı Görsel Bütünlük Ve 6 Farklı Renk Seçeneği Sayesinde Evinizin Dekorasyonuna Tam Uyum Sağlar.

Isıcamlı Cam Balkon Albert Genau
Isıcamlı Cam Balkon Albert Genau
ulus1
jaluzi3

PERFORMANS İSTATİSTİKLERİ:

ISI YALITIMINA KATKISI
15%
SES YALITIMINA KATKISI
50%
SU YALITIMINA KATKISI
90%
GÜVENLİK
100%
FİYAT PERFORMANSI
80%
MÜŞTERİ SERVİSE ÇAĞIRMA SIKLIĞI
10%
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
97%

Aylık 275 TL den başlayan fiyatlarla Hemen al.

3000 mm x 2000 mm ebatlarında, 4 kanat’dan oluşan 8 mm Temperli Şeffaf Camlı, Natural Eloksal profil renkli Balconhi-Elit Katlanır Cam Balkon,sistemi için tavsiye edilen 12 ay taksitli satış fiyatıdır.

Dört Mevsim Balkon Keyfi!

“Cam Balkon Bir Kere Alınıyor” Diyenlerdenseniz.

Balconhi-Elit Katlanır Cam Balkon, Dekoratif, Estetik Çözüm Sunmasının Yanında .Her İki Yüzeyi, İçeriden Güvenli Ve Kolay Bir Şekilde Temizlenebilir.

Balconhi-Elit Katlanır Cam Balkon, Hareketli Cam Kanatların Altında Ve Üstünde Toplam 38 Mm Çapında 4 Adet Metal Gövdeli Taşıyıcı Tekerlekler Bulunmaktadır. Dayanıklı Yapıları Sayesinde Uzun Yıllar Yüksek Performans Sağlar.

Balconhi-Elit Katlanır Cam Balkonda Bulunan Su Tahliye Kanalları İle Yağmur Suyu Balkonun İçine Alınmadan Profilden Kolayca Tahliye Edilir, Balkon İçindeki  Terlemeden Kaynaklı Oluşan Sorunları da Ortadan Kaldırır.

Balconhi-Elit Katlanır Cam Balkon
Balconhi-Elit Katlanır Cam BalkonBalconhi-Elit Katlanır Cam Balkon Baza

8 m m -1 0 mm cama uygun baza
Kare serisi, istenilen ölçülerde bazalarla farklı kalınlıklarda camların kullanılmasına imkan tanır. Böylece, kullanıcılara alternatif öneriler sunma imkanı sağlar

EPDM yan dikme fitili
EPDM fitil ile maksimum ısı tutuşu sağlar, ısıyı ve yağmur sularını sızdırmaz

Otomatik kapanan kılavuz
Camlar kapatılırken son hamle ile kılavuz kendiliğinden kapanır. Bu durum perde kullanımını kolaylaştırır.

Balconhi-Elit Katlanır Cam BalkonBalconhi-Elit Katlanır Cam Balkon Damlalıklı Kasa

Kasadaki damlalık
Balconhi Cam Balkon Sistemleri, yağmur ve firtina gibi olumsuz hava koşullarında damlalık detayı ile suyu tahliye ederek balkonunuza su girişini engeller.

Üç farklı teker alternatifi
Cam balkonunuz için 3 farklı teker alternatifi tercihler arasından seçenek yapmanızı sağlar

Balconhi-Elit Katlanır Cam BalkonBalconhi-Elit Katlanır Cam Balkon Eşiksiz Kasa

Eşiksiz kasa ile kullanma imkanı
Cam balkonlarda zevkiniz ve rahatınız için geliştirilen eşiksiz kasa kullanımı ergonomisiyle size kolaylık sağlar

Rüzgar Kilidi
Geniş cam balkonların çok sayıdaki kanatlarını bir arada tutan, binaların üst katlarında rüzgar alan balkonların kurtarıcısı “rüzgar kilidi”. Paslanmaz parçaları ve kusursuz çalışan mekanizma

Açılı Balkon Uygulamaları
Açılı balkonlar için özel tasarlanmış dikey profilleriyle, farklı şekildeki balkonlarınıza gönül rahatlığıyla uygulata bilirsiniz. Hareketli kanatlar kolayca kayar ve direk olmadan tamamen açık hale gelir.

Evinizin Balkonunu kapatacaksınız, Tozdan, Kardan, Yağmurdan Etkilenmesin İstiyorsunuz.

Balkonunuzda Oda Konforunda yaşam alanları oluşturan Balconhi-Elit Katlanır Cam Balkon, Uygun Fiyat ve Ödeme Şartlarıyla Sizi Bekliyor.Hemen arayın. 0 258 911 02 66

YALITIM:
Balconhi-Elit Katlanır Cam Balkon, Sahip Olduğu Tescilli Çıkış Kapağı İle Rüzgar Geçişini Engeller, Kanat Ve Ray Profillerinde Bulunan Fırça Conta Kanalları Sayesinde Rüzgar, Toz Ve Su Girişi Engellenmektedir. Yan Dikmelerde Rüzgar Ve Yağmur Yalıtımı İçin EPDM Contalar Kullanılmaktadır.Tek Camlar Kullanıldığı Alana %15 Lik Bir Yalıtım Katkısı Sağlar.

ÜRETİM:
Balconhi-Elit Katlanır Cam Balkon, Sahip Olduğu Donanımlarla Güvenliğin Yanı Sıra Yüksek Hava, Su Ve Rüzgar Yalıtımı Sağlar. Uygulandığı Alanlarda Kullanım Kolaylığı Yaratırken, Kesintisiz Manzara İmkanı Yaratır.
Balconhi-Elit Katlanır Cam Balkon, Cam Profil Bağlantısında Özel Yapıştırıcı Kullanılır, Silikon Kesinlikle Kullanılmaz Ve Bu Yüzden Bağlantı Noktalarında Güvenliği Tehdit Edecek Deformasyonlar Oluşmaz. Uzun Vadede Masrafsız Ve Güvenli Kullanım Sunar.Yüksek Performanslı, Kullanıcı Dostu Balconhi-Elit Katlanır Cam Balkon,Üretimin Tüm Süreçleri Titizlikle İzlenmekte Ve Yönlendirilmektedir.

EMNİYET VE GÜVENLİK:
Balconhi-Elit Katlanır Cam Balkon Sistemlerinde Camlı Hareketli Kanatların Toplandığı Yerde Kanatlar Açık Konumdayken Sabitlenmesini Sağlayan Çocuk Emniyet Kilidi Ve Rüzgar Kilidi Sayesinde Güvenlik Arttırılmıştır.
Balconhi-Elit Katlanır Cam Balkon, 2500 Mm Yüksekliğe Kadar 8 Mm Temperli Camlı Ve 2500 Mm Yükseklikten Sonrası İçin 1 0mm Temperli Cam Uygulaması Yapılabilmektedir. Kullanılan Temperli Camlara Uygulanan Security Özelliği İle Kırılmalara Karşı Güvenlik Sağlanır.

MONTAJ:
Balconhi-Elit Katlanır Cam Balkon, Müşteri Adresine Konusunda Uzman, Tecrübeli Ve Nitelikli Personelleriyle Montaj Yapılır. Çalışanlar Belirli Tarihlerinde Yapılan Şirket İçi Eğitimlere Tabi Tutularak, İş Güvenliği, İş Akış Prosesleri Ve Müşteri Memnuniyeti Konusunda Eğitim Almaları Sağlanmaktadır.

GARANTİ
Sistemler Montaj Ve Üretim Hatalarına Karşı 2 Yıl Garantilidir.

Orjinal Alüminyum

Orjinal aksesuar hammaddesi

İster üstten, ister alttan taşıma

8mm cama uygun baza

27mm baza derinliği

Üçgen tasarım baza

İster kasadan, ister bazadan kıl fitil uygulaması

EPDM damlalık fitili

EPDM yan dikme fitili

Özel tasarım kilit

Farklı açılara uygun estetik kapaklar

Alternatif fren seçenekleri

Otomatik kapanan kılavuz

Vida tapaları

Şeffaf ve Alüminyum fitil uygulanabilirlik

Su tahliyesi imkanı

Kasadaki damlalık detayları

3 farklı teker alternatifi

Özel ambalaj

Eşiksiz kasa ile kullanma imkanı

Eloksal ve bronz alüminyum

Farklı renklerde Elektrostatik renk seçenekleri

Gri ve siyah aksesuar renk seçeneği

Google Arama Kelimeleri:

cam balkon, balkon kapama, balkon camlama, katlanır cam, katlanır cam balkon, katlanır cam, balkon, katlanır cam sistemleri, cam balkon kapama, en iyi cam balkon, cam balkon sistemleri, ekonomik cam balkon, ekonomik cam balkon sistemleri, gold cam balkon, vista cam balkon sistemleri, balkon camlama, ucuz cam balkon, ekonomik katlanır cam balkon, ekonomik balkon camlama, en ucuz cam balkon