TERMO ISICAMLI KATLANIR CAM BALKON

Balconhi-Termo Isıcamlı Katlanır Cam Balkon, hem görsellik hem de fonksiyon açısından standart cam balkonlardan farklı olarak, evinizin balkonunu,  evin kullanışlı bir odası, yaşam alanı haline getiriyor.

Balconhi-Termo Isıcamlı Katlanır Cam Balkon, cam balkon sistemlerinde ulaşılabilmiş en üst düzey cam balkon yalıtımını tüketicilere sunuyor. Termo Isı Menteşeli Kanatlar Daha İyi Yalıtım İçin İspanyolet Kilitli Olarak Üretilmektedir. Cam balkonda yalıtımının artırılması için EPDM conta ve özel uzunluktaki kıl fırça kombinasyonunun birlikte kullanılmasının yanı sıra, cam balkon sistemlerinde bugüne kadar karşılaşılan mekanik sorunlara çözüm olarak üretilen sistem, çok rahat ve konforlu bir şekilde, çok uzun yıllar servis istemeden çalışabilmesi için geliştirilmiştir.

Balconhi-Termo Isıcamlı Katlanır Cam Balkon sisteminde İki Cam Arasında Jaluzili Olarak da Üretilebilmektedir. Çift Cam Arası Uygulanan Jaluzi Perde Sayesinde Güneş Işığını Girişi İstenildiği Gibi Ayarlanabilmektedir ve Tozlanmadan Uzun Yıllar Kullanılabilmektedir.

 

Isıcamlı Cam Balkon Albert Genau
Isıcamlı Cam Balkon Albert Genau
ulus1
jaluzi3

PERFORMANS İSTATİSTİKLERİ:

ISI YALITIMINA KATKISI
45%
SES YALITIMINA KATKISI-Argon Gazlı
70%
SU YALITIMINA KATKISI
100%
GÜVENLİK
100%
FİYAT PERFORMANSI
90%
MÜŞTERİ SERVİSE ÇAĞIRMA SIKLIĞI
3%
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
100%

Dört Mevsim Balkon Keyfi !

Kışın Çayınız Soğumasın, Yazın Suyunuz Isınmasın!

Tekcamlı sistemlere göre, 5 kata varan yalıtım vaat eden BALCONHI-Termo Isıcamlı Katlanır  Cam balkon sistemi, sanılanın aksine, sadece soğuk havaya karşı yalıtım sağlamakla kalmayıp, Konfor yada Sinerji ısıcam seçeneğiyle Kışın Sıcak, Yazın da serin balkon imkanı sunuyor. BALCONHI-Termo Isıcamlı Katlanır  Cam balkon ile kimi bölgelerde 2 ay ile sınırlı kalan balkon keyfi, hangi iklim şartlarında olursa olsun, dört mevsim yaşanabilir hale geliyor.

Balconhi-Termo Isı

Aylık 425 TL den başlayan fiyatlarla Hemen al.

3000 mm x 2000 mm ebatlarında, 4 kanat’dan oluşan 4 mm DC +22 Ara Boşluk +4 mm konfor kombinasyonlu ,Natural Eloksal Balconhi Termo ısı sistem için tavsiye edilen 12 ay taksitli satış fiyatıdır.

Isıcamlı cam balkon ile 5 kat yalıtım

5 KAT YALITIM!

Balconhi-Termo Isıcamlı Katlanır Cam Balkon sisteminde kullanılan ısıcamların özelliğine bağlı olarak, tek cam göre 5,1* kata varan daha fazla yalıtım sağlanabilmektedir. Cam balkonda ulaşılmış en yüksek yalıtım Balconhi-Termo Isıcamlı Katlanır Cam Balkon ile mümkündür. Yazları balkonunuz daha serin, kışları daha sıcak.

*Bu değer; 8 mm tek cam ile (4+16+4) 24 mm argon gazlı Sinerji ısıcam arasındaki ısı geçirgenlik katsayılarını (U değeri) oranıdır. İç ortam ile dış ortamın yalıtımında, sadece cam yüzeyleri dikkate alınmıştır. Kaynak: Trakya Cam – Mimari Camlar Kataloğu”

İSPANYOLET KİLİT SİSTEMİ

Balconhi-Termo Isıcamlı Katlanır Cam Balkon, cam balkon sektörüne bir yenilik daha! İspanyolet kilit. Şık tasarımı ve kolay kullanımı ile standart zincirli kilitlere göre çok daha kullanışlı. Opsiyonel olarak sunulan gömme kollu ispanyolet kilit, daha fazla güvenlik sağlar.

ispanyolet Kollu Isı camlı sistem
30 mm ısı cam uygulaması

30 mm CAMA UYGUN BAZA
30 mm’lik Çift cam uygulamasi ile balkonunuz için yüksek miktarda ISI yalıtımı sağlanabilmektedir

EPDM fitil ile maksimum sızdırmazlık
Kanatlar arasanda yer alan fitiller ile Isı Bariyerli ve Termo Isı Modelleri, dış etkenlere karşı maksimum sızdırmazlık sağlamaktadır.

Kilit mekanizması
3 farkli ozel tasarım kilit ile cam balkonunuz için farklı kilit opsiyonlarını tercih edebilirsiniz.

Kasadaki damlalık
Balconhi Cam Balkon Sistemleri, yağmur ve firtina gibi olumsuz hava koşullarında damlalık detayı ile suyu tahliye ederek balkonunuza su girişini engeller.

Perde ve Karolaj
Isı Bariyerli ve Termo Isı modellerinde isteğe ve ihtiyaca göre cam içi perde ve karolaj uygulamasi yapilabilmekte, karolaj uygulamasi ile evinizin mimari yapisina yeni bir soluk getirebilmekte, perde uygulamasi ile guneşin zararli ışın ve ısısından korunma imkanı doğabilmektedir.

Jaluzi Perde
İsteğe bağlı olarak, ısıcam arası jaluzi perde uygulaması yapılabilmektedir. Bu sayede cam balkona ekstra, perde v.b uygulamalar yapılmadan çok estetik şekilde, güneşi istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz.

Rüzgar Kilidi
Geniş cam balkonların çok sayıdaki kanatlarını bir arada tutan, binaların üst katlarında rüzgar alan balkonların kurtarıcısı “rüzgar kilidi”. Paslanmaz parçaları ve kusursuz çalışan mekanizmasıyla BALCONHI-Termo Isıcamlı Katlanır Cam Balkon Sisiteminde.

Açılı Balkon Uygulamaları
BALCONHI-Termo Isıcamlı Katlanır Cam Balkon, bulunduğu balkonun şeklini alır. Açılı balkonlar için özel tasarlanmış dikey profilleriyle, farklı şekildeki balkonlarınıza gönül rahatlığıyla uygulata bilirsiniz. Isı cam’lı kanatlar kolayca kayar ve direk olmadan tamamen açık hale gelir.

Evinizin Balkonunu kapatacaksınız, Sıcakdan Soğukdan etkilenmesin istiyorsunuz.

Balkonunuzda Oda Konforunda yaşam alanları oluşturan BALCONHI-Termo Isıcamlı Katlanır  Cam balkon, Uygun Fiyat ve Ödeme Şartlarıyla Sizi Bekliyor.Hemen arayın. 0 258 911 02 66

Orjinal Alüminyum

Orjinal aksesuar hammaddesi

İster üstten, ister alttan taşıma

30mm çift cam kullanımına uygun

İster kasadan, ister bazadan kıl fitil uygulaması

EPDM damlalık fitili

Kanat aralarında EPDM fitil ile maksimum sızdırmazlık

3 farklı kilit mekanizma seçeneği

Her açıya uygun profil ve EPDM fitil seçeneği

Özel tasarım otomatik kol seçeneği

Alternatif fren seçenekleri

Otomatik kapanan kılavuz

Çıkış yuvası kapağı

Vida tapaları

Su tahliyesi imkanı

Kasadaki damlalık detayları

Özel ambalaj

Eloksal ve Bronz alüminyum

Farklı renklerde Elektrostatik renk seçenekleri

Gri ve siyah aksesuar renk seçeneği

Cam içi perde ve karolaj uygulaması

Google Arama Kelimeleri:

cam balkon, balkon kapama, balkon camlama, katlanır cam, katlanır cam balkon, katlanır cam sistemleri, cam balkon kapama, ısıcam’lı cam balkon, ısıcam’lı cam balkon sistemleri, çift camlı cam balkon, ısı yalıtımlı cam balkon, ısı yalıtımlı, cam balkon, cam balkon sistemleri, en iyi cam balkon, ekonomik cam balkon, ucuz cam balkon sistemleri