GİYOTİN CAM BALKON

Dikey olarak çalışan uzaktan kumandalı giyotin cam sistemi, %100 temizlenebilir yapıya sahip, özel tasarım patentli Balconhi ürünüdür. Balconhi-Giyotin Otomatik Cam Balkon 4+12+4 mm kombinasyonlu ısıcamlı olarak üretilmektedir. Patentli Tasarıma sahip Alüminyum profiller, çelik taşıyıcılar %100 emniyetli ve alternatif  Giyotinli cam seçenekleriyle en üst seviyede güvenlikli sistemdir.

Balconhi-Giyotinli Cam Sistemi

en yüksek, hava, su, rüzgar, ses yalıtımını garanti eder.

Yukarı aşağı hareket eden Cam paneller, uzaktan kumanda ile açılıp kapatılabilir. Sistem açıldığında balkonda yer kaplamaz ve paneller tam indirildiğinde balkon korkuluğu vazifesi görür. Patentli hareketli kapak profili sayesinde, sistemin açılması sırasında muhtemel parmak sıkışmalarını önler.

Giyotin Cam Balkon
Giyotin Cam Balkon
Giyotin Cam Balkon
Giyotin Cam Balkon

UZAKTAN KUMANDALI, OTOMATİK, YALITIMLI, SİLİNEBİLİR, GÜVENLİ

Balconhi-Giyotin cam sistemi, uzaktan kumanda ile kolayca açıp kapatılabilir ve istenilen açıklıkta durdurulabilir. Yukarıdan aşağıya doğru açılan paneller zemine indiğinde paneller öne doğru açılarak temizlik yapılabilmektedir. Bu özellik yüksek katlı binalarda zor olan temizlik sorununu ortadan kaldırmaktadır.

Balconhi-Giyotin Otomatik Cam Balkon, Tek camlı cam balkon sistemlerine göre 5 kata varan yüksek yalıtım sağlar. Evinize yeni bir oda, size yeni bir yașam alanı olușturur. Evinizin Balkonunu Yaz Kış Yaşam Alanına Dönüştüren diğer ürünlerimize de göz atmak için

Giyotin Cam Balkon

PERFORMANS İSTATİSTİKLERİ:

ISI YALITIMINA KATKISI
50%
SES YALITIMINA KATKISI
80%
SU YALITIMINA KATKISI
100%
GÜVENLİK
100%
FİYAT PERFORMANSI
100%
MÜŞTERİ SERVİSE ÇAĞIRMA SIKLIĞI
2%
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
100%

Aylık 650TL den başlayan fiyatlarla Hemen al.

3000 mm x 2000 mm ebatlarında, 3 kanat’dan oluşan 4 mm Temperli+12mm+4 mm Şeffaf Camlı, Antrasit gri profil renkli Balconhi-Giyotin Otomatik Cam Balkon,sistemi için tavsiye edilen 12 ay taksitli satış fiyatıdır.

Kesintisiz Panaromik Görüntü !

“EV DEMEK Bizim İçin BALKON DEMEK.”

Balkonlar; Evlerin Nefes Alan Organı, Ruhunuz Sıkıldığında Negatif Enerjinizi Deşarj Edeceğiniz Yaşam Alanları.
Balconhi-Giyotinli Cam Balkon, Güneş Işığının Girebildiği Temiz, Hijyenik Hayran Bırakacak Güzel Yaşam Alanlarını Sunar.

Giyotinli Cam Balkon

Size Misafirlerinizi Ağırlayacağınız Bahar Aylarında Keyif Yapacağınız, Kış Aylarında Da Kış Bahçesi Olarak Çiçeklerinizi Yetiştireceğiniz Muhteşem Balkon Deneyimi Sunar.

Balconhi-giyotin cam Balkon

OTOMATİK, YALITIMLI, SİLİNEBİLİR, GÜVENLİ

Balconhi-Giyotin Otomatik Cam Balkon Size Misafirlerinizi Ağırlayacağınız, Bahar Aylarında Keyif Yapacağınız, Kış Bahçesi Olarak Kullanabileceğiniz Muhteşem Balkon Deneyimi Sunar.

Uygun Fiyat ve Ödeme Şartlarıyla Sizi Bekliyor.Hemen arayın. 0 258 911 02 66

20 mm-8 mm -10 mm cama uyumlu
Balconhi-Giyotin Otomatik Cam Balkon, 8-10 mm 4+12+4 mm kombinasyonlu ısı camlı olarak üretilebilmektedir.

Butonlu yada Uzaktan Kumandalı
Uzaktan Kumanda ile bir veya birden fazla giyotin sisteminin tüm kontrollerini tek kumanda ile kontrol edebilirsiniz.

Korkuluk
Balkon, cafe ve restaurant uygulamalarında dikey olarak çalışan camlar aşağıya inince güvenli bir korkuluk görevi görür.

Temizlenebilir
Yüksek katlı bina uygulamalarında 2-3 kanatlar öne doğru vasistas şeklinde açılarak kolay temizleme imkanı sağlar.

Güvenlik
Hareketli Küpeşte Profili Tasarımı sayesinde, sistemin aşağıya doğru dikey açılması esnasında olası el,parmak sıkışmalarını yaşamazsınız.

Geniş Paneller
Dikey olarak çalışan özel tasarım paneller sayesinde mekanlara kesintisiz panaromik görüntü sağlar.4 mt genişlikte ve 4 mt Yükseklikte 4 parça kanat uygulanabilmektedir.

Otomasyon
Otomatik Motorlu sistem olduğu için Opsiyonel parçalarla yağmur yağdığında yada kuvvetli rüzgarda otomatik kapatma uygulaması yapılabilmektedir.

İstenilen Açıklıkta Durma
Buton ve Uzaktan kumanda sayesinde camlar istenilen yerde durma özelliği ile olumsuz hava şartlarında sürekli havalandırma sağlar.

Google Arama Kelimeleri:

giyotin cam balkon sistemleri, giyotinli cam, giyotinli cam m2 fiyatları, giyotin cam balkon fiyatları, giyotin cam fiyatları, giyotinli cam balkon temizliği, giyotin cam sistemi, giyotinli cam metrekare fiyatları, hareketli küpeşte, giyotinli cam imalatı, giyotin balkon, dikey hareketli cam sistemleri, giyotin cam nedir, kumandalı cam balkon fiyatları, giyotin cam balkon m2 fiyatları, uzaktan kumandalı cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri fiyatları