Konfor Isıcamlı Katlanır Cam Balkon

Sinerji Isıcamlı Katlanır Cam Balkon 2

KONFOR ISICAMLI KATLANIR CAM BALKON Dört mevsim balkon keyfi yaşatmak için KONFOR ısıcamlı katlanır cam balkon sistemlerini değerli müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz. Özel tasarlanmış alüminyum profilleri, sistemi tamamlayan aksesuarları ve kanatlar arasında kullanılan özel tasarım EPDM contalar sayesinde ısı yalıtımı yüksek, sızdırmazlık ve rüzgar geçirgenliğini minimize eden sistem sayesinde enerji tasarrufu sağlayan sistemimiz Dört Mevsim Balkon Keyfi için ideal üründür.

KONFOR ISICAMLI KATLANIR CAM BALKON balkonunu veya kış bahçesini dört mevsim kullanmak isteyenlerin tercih ettiği sistemdir. Müşterilerimiz genellikle balkonlarını oda içine dahil ettikleri balkonlarında yada kış bahçelerinde kullanmaktadır. KONFOR ISICAMLI KATLANIR CAM BALKON sistemleri her açıdaki balkonlara uygulanabilmektedir.

KONFOR ISICAMLI KATLANIR CAM BALKON sistemleri profil ve aksesuarların yanında yalıtım camlarındaki üstün teknolojik gelişmelere bağlı olarak her yaşam alanının ihtiyacına yönelik çözümler üreten sistemlerdir. KONFOR ISICAMLI KATLANIR CAM BALKON kullanılan camların özelliklerine bağlı olarak ısı, güneş, gürültü kontrolü, emniyet ve güvenlik gereksinimlerinin birini yada hepsini bir arada karşılıyor.

Her geçen gün kalabalıklaşan şehirler, zorlaşan şehir hayatı, değişen iklim koşulları, artan yakıt ve soğutma masrafları farklı ihtiyaçlar doğuruyor. KONFOR ISICAMLI KATLANIR CAM BALKON sistemleri kullanılan cam özelliklerine göre birbirinden farklı tüm ihtiyaçlar için kişiye özel çözümler sunuyor.

Isıcam Sistemleri K Serisi:

Isıcam Sistemleri K Serisi, yüksek nitelikli ısı ve güneş kontrol kaplamalı Şişecam Solar Low-E Cam’lar ile üretilir. Maksimum ısı yalıtımı ve güneş kontrolü sağlayarak kışın yakıt, yazın klima masraflarınızı düşürür.

Avantajlar

Sıradan çift camlara kıyasla ısı kayıplarını % 50 azaltarak kışın yakıt masraflarını, güneş ısısının içeriye girişini % 40 azaltarak da yazın klima masraflarını düşürür ve enerji tasarrufu sağlar.

 

Isı ve güneş kontrolü sağlarken, şeffaflık ve doğal gün ışığından ödün vermez.

Pencere önlerinin kışın soğuk, yazın da sıcak olmasını önler ve buğulanmayı sıradan çift camlara kıyasla geciktirir.

 

Sıradan çift camlara kıyasla Isıcam K için yapacağınız harcama, yakıt ve klima masraflarından sağlayacağınız tasarruf ile 1-2 yılda geri döner.

 

Örneğin:

– Eviniz kışın soğuk, yazın sıcak geçen bir bölgede (Ege ve Akdeniz bölgesi).

– Giriş katında oturuyorsunuz.

– Cepheniz çocuk parkına bakıyor ve gürültülü.

Bu durumda hem ısı yalıtımı, hem güneş kontrolü sağlayan Isıcam Sistemleri K Serisi’ni

kullanmalısınız. Akustik Lamine (AL) ek özelliği ile camınızı özelleştirdiğinizde gürültü

kontrolünün yanı sıra emniyet ve güvenlik de sağlayarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Bu durumda sizin için doğru tercih Isıcam K AL olacaktır.