Sinerji Isıcamlı Katlanır Cam Balkon

Sinerji Isıcamlı Katlanır Cam Balkon 1

SİNERJİ ISICAMLI KATLANIR CAM BALKON Dört mevsim balkon keyfi yaşatmak için SİNERJİ ısıcamlı katlanır cam balkon sistemlerini değerli müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz. Özel tasarlanmış alüminyum profilleri, sistemi tamamlayan aksesuarları ve kanatlar arasında kullanılan özel tasarım EPDM contalar sayesinde ısı yalıtımı yüksek, sızdırmazlık ve rüzgar geçirgenliğini minimize eden sistem sayesinde enerji tasarrufu sağlayan sistemimiz Dört Mevsim Balkon Keyfi için ideal üründür.

SİNERJİ ISICAMLI KATLANIR CAM BALKON balkonunu veya kış bahçesini dört mevsim kullanmak isteyenlerin tercih ettiği sistemdir. Müşterilerimiz genellikle balkonlarını oda içine dahil ettikleri balkonlarında yada kış bahçelerinde kullanmaktadır.SİNERJİ ISICAMLI KATLANIR CAM BALKON sistemleri her açıdaki balkonlara uygulanabilmektedir.

SİNERJİ ISICAMLI KATLANIR CAM BALKON sistemleri profil ve aksesuarların yanında yalıtım camlarındaki üstün teknolojik gelişmelere bağlı olarak her yaşam alanının ihtiyacına yönelik çözümler üreten sistemlerdir.SİNERJİ ISICAMLI KATLANIR CAM BALKON kullanılan camların özelliklerine bağlı olarak ısı, güneş, gürültü kontrolü, emniyet ve güvenlik gereksinimlerinin birini yada hepsini bir arada karşılıyor.

Her geçen gün kalabalıklaşan şehirler, zorlaşan şehir hayatı, değişen iklim koşulları, artan yakıt ve soğutma masrafları farklı ihtiyaçlar doğuruyor.SİNERJİ ISICAMLI KATLANIR CAM BALKON sistemleri kullanılan cam özelliklerine göre birbirinden farklı tüm ihtiyaçlar için kişiye özel çözümler sunuyor.

Isıcam Sistemleri S Serisi

Isıcam Sistemleri S Serisi, yüksek nitelikli ısı kontrol kaplamalı Şişecam Low-E Cam’lar ile üretilir. Maksimum ısı yalıtımı sağlayarak yakıt masraflarınızı düşürür.

 

Avantajlar

 

Sıradan çift camlara kıyasla ısı kayıplarını % 50 azaltır ve yakıt masraflarını düşürür.

Güneş ısısından maksimum seviyede yararlanmanızı sağlarken ışık geçirgenliğinden ödün vermez.

Pencere önlerinin kışın soğuk olmasını önler ve buğulanmayı sıradan çift camlara kıyasla geciktirir.

Sıradan çift camlara kıyasla Isıcam S için yapacağınız harcama, kışın yakıttan sağlayacağınız tasarruf ile size 1-2 yılda geri döner.

 

Örneğin:

– Eviniz, kışın soğuk geçen bir bölgede.

– Giriş katında oturuyorsunuz.

– Cepheniz çocuk parkına bakıyor ve gürültülü.

Bu durumda ısı yalıtımı sağlayan Isıcam Sistemleri S Serisi’ni kullanmalısınız. Akustik Lamine

(AL) ek özelliği ile camınızı özelleştirdiğinizde gürültü kontrolünün yanı sıra emniyet ve

güvenlik de sağlayarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bu durumda sizin için doğru tercih

Isıcam S AL olacaktır.